Definitief programma saMBO-ICT conferentie 20 september 2012

Op donderdag 20 september 2012 wordt de 26e saMBO-ICT conferentie gehouden. Deze zal plaatsvinden bij Kontakt der Kontinenten, Klooster Cenakel, Amersfoortsestraat 20 in Soesterberg.
Samenwerken, één van de kernwaarden van saMBO-ICT, staat op deze dag centraal.
Aanmelden is helaas niet meer mogelijk, het maximaal aantal deelnemers is bereikt.
Hieronder treft u het programma aan. 

 

Programma 26e saMBO-ICT Conferentie
donderdag 20 september 2012
 
Kontakt der Kontinenten, Amersfoortsestraat 20, 3769 AS Soesterberg
08:30-09:30
Ontvangst deelnemers
09:30-09:40 Opening door Ben Geerdink, voorzitter bestuur saMBO-ICT en dagvoorzitter
09:40-10:20
Keynote: Leren samenwerken tussen organisaties
Edwin Kaats (Twynstra Gudde)
10:20-10:45 Pauze
Ronde 1
10:45
11:30
1: Even bijpraten over saMBO-ICT & Kennisnet – Jan Bartling (saMBO-ICT) en Leo Bakker (Kennisnet)
2: Stagnatie ICT gebruik – 4 in balans?  Sylvia Peters en John Hanswijk (Kennisnet)
3: Qlikview, de next generation Business Intelligence Tools – Wim Konings (Graafschap College)
4: Risk management en Cobit in het MBO onderwijs – Ludo Cuijpers (Leeuwenborgh)
5: Masterclass Informatiemanagement Bas Vermolen (Twynstra Gudde)
6: Portfolio’s, een spagaat tussen organisatie, gebruikers en techniek – Jan Luesink (Radius College)
11:30-11:45
Pauze
Ronde 2
11:45
12:30
7: LiMBO operationeel: Soepele toegang tot digitaal leermateriaal  Willem-Jan van Elk (Kennisnet, saMBO-ICT), JaapJan Vroom (Deltion College) en Klaas Wever (Horizon College)
8: Student Informatie Systeem (SIS) – Rob van der Keur (ROC van Twente) en Pim van Stiphout (Synaxion Urbidata)
9: Taxonomie voor documentmanagement Maartje de Reus (Kennisnet) 
10: Een aanbestedingscase: actieve componenten – Peter Loeber (Nova College) en Jan van Noord (International Tender Services)
11: Businesscase MBO – Roy Dusink (ROC Aventus) en Maarten Kuiper (Twynstra Gudde)
12: Samen in het onderwijs draadloos koppelen met de cloud – Jasper Distelbrink (SURFnet)
12:30-13:30
Lunch
Ronde 3
13:30
14:15
13: Computer Examen Systeem (opvolger Examentester) – Nynke de Boer (College voor Examens), Robert Kars (DUO) en Rob Looij (Capgemini) 
14: De Onderwijscatalogus bij Zadkine toegepast op minoren Renee Abcouwer en Wim Arendse (ROC Zadkine)
15: Onderwijstijd en elearning Albert Vlaardingerbroek (Noorderpoort) en Jef van den Hurk (M&I/Partners)
16: Ouderportaal: de keten van idee tot resultaat Willem-Jan van Rooijen (Wellantcollege)
17: Het roosteren van de individuele deelnemer in een geflexibiliseerd onderwijs Frans Thijssen (ROC de Leijgraaf) en Jaap de Mare (De Mare consulting)
18: Hoe stuur ik de cloudRay Lucieer, Rob Smit (Nova College) en Robbert Dijkshoorn (DiVetro)
14:15-14:20
Wisseling workshops
Ronde 4
14:20
15:05
19: Digitaal Inschrijven: gebruik de BRON – Henk-Jan van Ginkel (saMBO-ICT), Gido de Koff (DUO) en Coos van der Wolf (Capgemini)
20: Werken met de online encyclopedie – Elsa van Bruggen (saMBO-ICT/Hutspot)
21:  Vraagsessie Hoe?Zo! Bring Your Own (Any) Device – Pieter Vorstenbosch (SintLucas) en John Hanswijk (Kennisnet)
22: De recente aanbesteding m.b.t. beveiliging & controle, netwerkinfrastructuur & wireless – Jeroen de Visser (ROC Midden Nederland) en Marco Barkmeijer (SecureLink)
23: Pay-Workz: online betaalsysteem voor studenten/ouders – Peter Luyten (ROC West-Brabant)
24: Ict-bekwaamheid van leraren – Erik Woning (Kennisnet)
15:05-15:20
Pauze
15:20-16:00
Keynote: Triple A; samen, slim, semantisch
Eric Jongepier (saMBO-ICT)
16:00-16:20
Afsluiting door Ben Geerdink en overdracht aan Nova College
16:20-17:00
Afsluitende borrel

 

Aanmelden is helaas niet meer mogelijk, het maximaal aantal deelnemers is bereikt.

Categoriën & Tags

Reacties (1)
Geef een reactie